gundembizim-com-yazari-olun-para-kazanin-www-gundembizim-comGündem Bizim Sitemize Yazar Aranıyor !

Yazar aranıyor sayfamız, yazarlık sistemine dahil olmayı düşünenler için bilgiler içermektedir. Öncelikle sisteme Kayıt Ol linkine tıklayarak üye olmanız gerekiyor. Devamında ise gundembizim.com yazarlığına adım atmış oluyorsun.

Gündem Bizim Ailesinde İçerik Nasıl Üretilir?
Size özel üye panelinizi kullanarak bize ilettiğiniz içerikler ekibimizin incelenmesi ve onaylaması için sıraya alınır. Editörlerimiz, içeriğin özgün olup olmadığını ve uygunluğunu kontrol ederler. Eğer düzeltilmesi gereken noktalar var ise sizden düzeltmenizi isteyebilirler. Takibinde ise yazınız onaylanır ve yayın sırasına sokulur. İçeriğinizin gerçekten özgün olması hem sizin açınızdan hemde sitemiz açısından oldukça önemli bir konu olduğunu unutmayalım. Yani ne kadar özgün bir yayına sahip olursanız gundembizim.com’da ve sosyal mecralarda o kadar çok önde olursunuz. Bu durumun sonucunda ise sürekli kazanan ve kesintisiz takip edilen bir yazar olabilirsiniz.

Etkin şekilde içerikler üretmeniz için hazırladığımız “GundemBizim.com Sitesine Nasıl İçerik Girilir” konulu videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Gündem Bizim ile İnternetten Nasıl Para Kazanırsınız?

Bu noktada hazırlamış olduğunuz içeriğin ne kadar çok kişiye ulaştığı önemlidir. Yani okunma oranınız kazancınız ile doğru orantılıdır. Bu kısımda dikkat etmeniz gereken husus ise trafik oluşturmak için iş ortaklarımızın sayfalarından gelen ziyaretler, Gündem Bizim sosyal hesaplarından gelen ziyaretler, Google Adwords, Twitter ve Facebook reklam sistemlerinin direkt aracılığı ile gelen ziyaretçiler üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz. Bununla beraber bu şekilde gelen ziyaretçiler sayesinde sosyal medyada ve arama motorlarında içerikleriniz üst sıralara taşınır ki üst sıralara çıkan içeriklerde size kazanç olarak geri dönecektir. Bu sayede okundukça kazanç elde etmeye devam edersiniz. Ürettiğiniz içerikler ne kadar çok ziyaretçi çekerse alacağınız fiyat teklifleri de artacaktır.
Buradaki kazancınızı arttırmanın en kesin yolu yayınlarınızı olabildiği kadar çok kişiye ulaştırmaktır. Yani farklı IP numaraları ile okunmasını sağlamaktır.

Diğer bir kazanç arttırma yolu ise içeriklerinizi mümkün olduğu kadar SEO uyumlu yazmanız ve sosyal medyayı mümkün olduğu kadar sık kullanmanızdır.

Gündem Bizim Yazarlarının En Çok Tercih Ettiği Kazanç Yöntemi

Bu yöntem yazarlarımız tarafından en çok tercih edilen yöntemdir. Yöntemin işleyişine bakarsak : Yazarımız içeriğini hazırlar ve sisteme girer. Üyemiz değilse veya üyemiz olmak istemiyor ise e-mail yolu ile gönderim yapabilir. GundemBizim.com ekibi içeriği inceler ve içerik paylaşım kurallarımıza uygunluğuna göre bir fiyat belirler. Belirlenen fiyat yazara bildirilir. Yazar onaylarsa makale için belirlenen fiyat yazarın hanesine yazılır. Daha sonra 50 TL limitine ulaştığında yazarın IBAN numarasına kazancı gönderilir. Bu üyelik tipi için ayda en az 4 içerik göndermek zorunludur. İçerik göndermeden önce lütfen kuralları okuyunuz.

Gündem Bizim Yazarları Ne Kadar Kazanır?

Gündem bizim yazarlarının bir kısmı ücretsiz ve bir kısmı da profesyonel ücretli içerik üreticileridir. Temel olarak iki kazanç yöntemimiz vardır.

Birinci Kazanç Sistemi : Teklifli içerik alımında ise kazancınız yazdığınız makalenin SEO uygunluğu, uzunluğu, imla kurallarına uygunluğu, kullanılan resmin özgünlüğü vb. bir çok kritere göre belirlenir. En fazla makale başına verilen ücret şuana kadar 35 TL en az verdiğimiz ücret ise 0,5 TL olmuştur. Kullanacağınız resmin telif durumunu göz önüne alınız. Bir defada en fazla 5 makale gönderebilirsiniz. Ücret belirleme süresi en fazla 3 gündür. Yazarlığa yeni başlayanlar için düşük ücret uygulanabilir. Ziyaretçi çekme durumunuza göre yeni makalelerinizin fiyatı artar. Bunu bilmenizde yarar var.

İkinci Kazanç Sistemi : Sitemize reklam alımı başladı. Bu yönteminde kullanıcılarımıza kazanç sağlaması istiyoruz. Yayıncılık fiyatları reklam sayfamızda görebilirsiniz. Sizin referansınız ile reklam verenin bize ulaşması ile %30 kazanç sağlayacaksınız. Örneğin 100 TL’lik reklam anlaşması yapıldığında sizin kazancınız 30 TL olacaktır.

Kazancınızın onaylanması için referans olduğunuz siteyi veya kişiyi bize bildirmeniz ve reklam anlaşmasının olumlu olup reklamın yayına girmesi gereklidir. Bu kazanç yöntemi için ödeme limiti 50 TL’dir.

Sonuç Olarak Özetlersek :

Ödemelerinizi Nasıl ve Ne Zaman Alacaksınız?

Ödemelerinizi, ödeme limiti olan 50 TL sınırına geldiğinde alabileceksiniz. Limite ulaşmanız durumunda sizden IBAN numaranız istenilecek ve IBAN hesabınıza gönderilecektir. Biriken paranızdan bir kesintisi olmayacaktır. Bazı bankaların kesinti yaptığını unutmayın.

Sanal alemin en kolay kazanç sağlayan gundembizim.com sitesinde size bol kazançlar dileriz…

yeni_internet_kanunu_www-gundembizim-comBİLMENİZ GEREKENLER

HEMEN KAYIT OLUN

Son Güncelleme : 7 Temmuz 2017