Freelance & Blogger
Gündem Bizim, 2011 yılından beri yayında olup, hayata farklı açılardan bakmaya çalışan kişisel blog yazarı Ömer tarafından kuruldu.

İletişim

E-Kitap Yazarak Para Kazanma

Bana ulaşmak için iletişim önceliğiniz e-mail olsun. Gün içerisinde hemen dönüyorum. Ancak tabi benimde bir hayatım var. Gece yarısı e-mail gönderip hemen cevap beklemeyin yani…

Daha önce içerik pazarlaması yaptığım bazı içeriklere göz atmak isterseniz Sponsorlu Yazılar kategorisine göz atmanız yeterlidir.

E-mail adresinden sonra ise sosyal medya hesaplarımdan ulaşma imkanınız var.

Facebook: Facebook.com/GundemBizimcom

Instagram: Instagram.com/GundemBizim

Twitter: Twitter.com/GundemBizim

İletişim İçin E-Mail Adresim :

⇒ gundembizim ( at ) yandex (.) com ⇐

Not: Profesyonel olarak web sitenizi kurmak isterseniz iş kanalım olan fidandanismanlik.com sitemi ziyaret edebilirsiniz. Burada bulunan rehber niteliğindeki yazılarım ve analizlerim ile profesyonel olarak ücretsiz kendi sitenizi kurabilirsiniz. Kendi profesyonel sitenizi kurmak için WordPress Başlangıç Rehberi işinizi görecektir. Sizlere sunabileceğim yardımlar hakkında detaylı bilgileri fidandanismanlik.com sitemdeki “Hizmetlerim” bölümde bulabilirsiniz.

Bana Destek Olmak İster misiniz?

Google News Abonem Ol

Web sitemdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyorum. Sitemi kullanmaya devam ettiğiniz için kabul ettiğinizi düşünüyorum. Kabul Et İstersen Oku