Freelance & Blogger
Gündem Bizim, 2011 yılından beri yayında olup, hayata farklı açılardan bakmaya çalışan kişisel blog yazarı Ömer tarafından kuruldu.

İndirim Kodları

E-Kitap Yazarak Para Kazanma

İstedim ki ziyaretçilerimin ayrıcalığı olsun. “Siteme uğrayanlar büyük markaların indirim kodlarına ulaşsa güzel olmaz mı?” dedim. Sonuçta ise sizlere bu sayfayı hazırlamaya karar verdim. Bu sayfada sizlere özel birbirinden ünlü markaların indirim kodları bulunmaktadır. Dilediğiniz markaya ait verilen linke tıklayıp belirtilen kod ile indirim hakkınızı kullanabilirsiniz. İndirim kodları otomatik olarak güncellemektedir. Ayrıca kampanyaların bitiş tarihleri de belirtilmiştir. Buna benzer ek özelliklerden aklınıza gelen veya “bu blogda şu olsaydı…” dediğiniz eklenmesini istediğiniz ne varsa bana e-mail üzerinden bildirmeniz durumunda değerlendirmeye alacağım. Kodların özellikleri ve linkleri belirtilmiştir ancak buna rağmen teknik aksaklıklar yaşadığınız durumlarda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel içeriklerim için Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın.

Google News Abonem Ol

Web sitemdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyorum. Sitemi kullanmaya devam ettiğiniz için kabul ettiğinizi düşünüyorum. Kabul Et İstersen Oku