Sitemiz kuruluş amacı ile her kitleyi hedeflemekte ve faydalı içerikler sunmaktadır. Bu kapsam da firma yada kişileri ziyaretçi kitlemiz ile buluşturmak adına reklam ve iş ortaklığı hizmetleri sunmaktayız. GundemBizim.com reklam ve iş ortaklığı çalışmaları Alia Rior – Dijital Pazarlama ve Strateji Hizmetleri tarafından yönetilmektedir.

Ziyaretçilerin büyük çoğunluğu arama motorlarından gelmektedir. Bununla beraber aktif olarak sosyal medya hesapları, Hürriyet Yazar Kafe ve  Milliyet Sizden Size ağlarından gelmektedir.

Reklamlarınız için info[at]aliarior.com e-mail adresinden iletişime geçiniz.

Reklamlarınız İçin Olanakları

GundemBizim.com sitesi yukarıda da profil linklerini verdiğimiz üzere Hürriyet Bumerang sisteminin platin üyesidir. İçeriklerimiz aynı zamanda Hürriyet Yazar Kafe ve Milliyet Sizden Size platformlarında paylaşılmaktadır. Böylece daha çok kitleye ulaşılmaktadır.

Sitemizde genel olarak üç tip reklam çalışması yapmaktayız. Bunlar hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse:

1. İçerik Reklamcılığı

Kişiye veya firmaya özel faydalı içeriklerinizi sitemizde sponsor yazılar olarak yayınlıyoruz. İçerik sizin tarafınızdan veya çalışma ortaklarımız arasındaki SEO uzmanları aracılığı ile tarafımızca yazılabilir. Fiyatlandırma buna göre yapılır. İçeriklerinizde en çok iki link çıkışı verilir. Yayınlanmasını istediğiniz içeriğiniz en az 350 kelime en çok 1750 kelime olmalıdır.

İçerikleriniz için SEO çalışması bizim tarafımızdan yapılır ve sosyal medya araçları ile paylaşılır. İçerikler anlaşma durumuna göre sitemizde 6 ay veya site ömrü boyunca kalabilir. İçeriğiniz yayına girdikten sonra ilk ay içerisinde ücretsiz güncelleme talebinde bulunabilirsiniz. İlk aydan sonra içerikleriniz için güncelleme talebinde bulunmak ücrete tabi olacaktır.

2. Banner Reklamcılığı

Ana sayfada gördüğünüz tüm reklam alanlarından birini duruma göre seçebilirsiniz. Önceden yayınlanmış içerikler içerisine banner reklamı hizmeti almıyoruz. İçerik sayfalarında üst ve sağ kısımdaki reklam alanlarını tercih edebilirisiniz. Boyut olarak 728 X 90, 90 X 90, 300 X 250 boyutlarında reklam seçenekleri mevcuttur. Banner reklamı alanlarında sunulacak içerik sizin tarafınızdan hazırlanmalıdır. JPG, PNG veya GIF şeklinde olmalıdır.

3. Link Reklamcılığı

Siteniz ile ilgili sponsor olmayan bir içeriğin içerisindeki anahtar kelimelerden link reklamcılığı hizmeti alabilirsiniz. Bunun dışında sporsor linkler başlığı altında yazı içeriklerinde sağ kısımda görülecektir. Sitenizin site adresi olarak değil site ismi olarak gösterim yapılacaktır.

Fiyatlandırma ve Bilmeniz Gerekenler

Her reklamın fiyat seçeneği için farklı politika uygulanmaktadır.

İçerik Reklamcılığı İçin Fiyatlandırma :

Banner Reklam İçin Fiyatlandırma :

Banner reklamı alanları için fiyatlandırmalar haftalık ve aylık olarak iki şekildedir.

Şeklinde fiyatlandırılmaktadır. Hafta 7 gün, ay ise 30 gün olarak hesaplanmaktadır. Reklamınız yayına alındıktan sonra revizyon hakkınız yoktur. Reklamınızın süresi bitmeden bir gün önce tarafınıza bildirilir. Süresi dolan reklam yayından alınır ve ikinci defa yayıncıya bilgi verilmez.

Link Reklamları İçin Fiyatlandırma :

Sponsor linkler kısmında yayınlanır ve haftalık, aylık olarak fiyatlandırılır.

Haftalık link reklam fiyatı 10 TL ve hafta 7 gün olarak hesaplanır.

Aylık link reklamcılığı ise 30 TL ve ay 30 gün olarak hesaplanır.

Bilmeniz Gerekenler :