Freelance & Blogger
Gündem Bizim, 2011 yılından beri yayında olup, hayata farklı açılardan bakmaya çalışan kişisel blog yazarı Ömer tarafından kuruldu.

Reklam

Bloğum kuruluş amacı ile her kitleyi hedeflemekte ve faydalı içerikler sunmayı amaçlamakta. Bu kapsam da firma yada kişileri ziyaretçi kitlem ile buluşturmak adına reklam ve iş ortaklığı hizmetleri sunmaktayım.

Bloğum reklam ve iş ortaklığı çalışmaları Alia Rior & Fidan Danışmanlık Dijital Pazarlama ve Strateji Hizmetleri adındaki freelance hizmet verdiğim sitem tarafından yönetilmektedir.

Ziyaretçilerin büyük çoğunluğu arama motorlarından gelmektedir. Bununla beraber aktif olarak sosyal medya hesapları, Hürriyet Yazar Kafe (Kapatıldı), Bundle, Flipboard, Medium ve  Milliyet Sizden Size (Kapandı) ve Milliyet Blog  ağlarından gelmektedir.

İş Birliği İçin Olanaklarım

Bloğum yukarıda da profil linklerini verdiğim üzere Hürriyet Bumerang sisteminin platin üyesidir. İçeriklerim aynı zamanda Hürriyet Yazar Kafe (Kapatıldı), Milliyet Sizden Size (Kapatıldı) ve diğer platformlarında paylaşılmaktadır. Böylece daha çok kitleye ulaşılmakta.

Bloğum da genel olarak iki tip reklam çalışması yapmaktayım. Bunlar hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse:

İçerik Reklamcılığı: Kişiye veya firmaya özel içerikleri bloğumda sponsor yazılar olarak yayınlıyorum. İçerik sizin tarafınızdan veya benim tarafımdan yazılabilir. Fiyatlandırma buna göre değişir. İçerikleriniz de en çok iki link çıkışı verebilirsiniz. Yayımlanmasını istediğiniz içeriğiniz en az 350 kelime en çok 2000 kelime olmalıdır. İçeriğinizde görsel yoksa uygun bir resmi ben koyuyorum.

İçerikleriniz için SEO çalışması kendim yapıyorum. İçerikler anlaşma durumuna göre sitemizde site ömrü boyunca kalabilir. İçeriğiniz yayına girdikten sonra ilk ay içerisinde ücretsiz güncelleme talebinde bulunabilirsiniz. İlk altı aydan sonra içerikleriniz için güncelleme talebinde bulunmak ücrete tabi olacaktır.

İçerik pazarlaması konusunda bir diğer çalışma şeklim ise ürünlerinizin veya hizmetlerinizin inceleme yazılarını paylaşmam şeklinde oluyor. Ürün gönderimi için iletişim bölümünden bana ulaşarak kargo adresi talep edebilirsiniz.

Banner Reklamcılığı: Ana sayfada gördüğünüz tüm reklam alanlarından birini duruma göre seçebilirsiniz. İçerik sayfalarında üst ve sağ kısımdaki reklam alanlarını tercih edebilirsiniz. Görülen alanlar da uygun boyutlarında reklam seçenekleri mevcuttur. Banner reklamı alanlarında sunulacak içerik sizin tarafınızdan hazırlanmalıdır. JPG, PNG veya GIF şeklinde olmalıdır.

Text Link Reklamcılığı: Bu seçenekte ise yayında bulunan içerikler veya sitemin alt kısmında gördüğünüz bunları öneriyorum kısmında dilediğiniz kısa bir cümle ile sitenize linkleme yapılır. Reklam vermeden öncelikle sitemdeki linkleri inceleyebilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

Rezervasyon durumunu öğrenmek için iletişim kısmından bana ulaşabilirsiniz.

  • İçeriğiniz sizin tarafınızdan yazılması veya benim yazmam gibi seçenekleriniz var.
  • İçeriğiniz profesyonel olarak benim tarafımdan yazılırsa en az 350 kelime ve bir görsel içerecektir.
  • Anlaşma onaylanmadan kesinlikle yayım yapmıyorum. Nedeni ise yayım yapıldıktan sonra bağlı bulunduğumu bir çok sosyal medya aracında paylaşılmasıdır.
  • Hafta 7 gün, ay ise 30 gün olarak hesaplanmaktadır. Reklamınız yayına alındıktan sonra revizyon hakkınız ücretli şekilde vardır.
  • Reklamınızın süresi bitmeden bir gün önce tarafınıza bildiririm.
  • Süresi dolan reklamı yayımdan alırım ve ikinci defa reklam sahibine bilgi vermiyorum.
  • Reklamlarınız bloğumu geliştirmek adına bağış olarak kabul edilir.
  • Reklamınız için tüm çalışmalar ve onay süreci Alia Rior & Fidan Danışmanlık Dijital Pazarlama ve Strateji Hizmetleri isimli sitem aracılığı ile yapacağım ve yayım sonunda referans listeme sitenizi ekleme hakkım saklıdır.

Sponsor Olma Ücretleri ve Ödeme Yöntemleri

İş birliği konusunda karar verdiyseniz detaylı bilgileri bulabileceğiniz sunum talebi için iletişime geçebilirsiniz. 7/24 olarak iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Bazı Çalışma Yaptığım Kurum ve Kişiler: Güncel referans listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Web sitemdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyorum. Sitemi kullanmaya devam ettiğiniz için kabul ettiğinizi düşünüyorum. Kabul Et İstersen Oku