Freelance & Blogger
Gündem Bizim, 2011 yılından beri yayında olup, hayata farklı açılardan bakmaya çalışan kişisel blog yazarı Ömer tarafından kuruldu.

Electroneum Mobile Mining Yöntemi

0
E-Kitap Yazarak Para Kazanma

Çevrenizde kripto para birimleri uğraşanlar var ise veya meraktan siz ilgiliyseniz eminim Electroneum kripto para birimini duymuşsunuzdur. Duymadıysanız da şuanda kendisiyle tanışmak üzeresiniz. Açıkça söylemem gerekirse bu işten iyi para kazanan kişiler tanıyorum. Ancak kendim bu işlere sadece meraktan girdim. Para kazandın mı derseniz evet kazandım. Benim yaptığım yöntem sadece al-sat işleminden ibaretti. Ucuz zamanlarda alıp bir kenara attığım Bitcoinler 70 binleri gördüğünde sattım. Şuan elimde sadece Electroneum bulunmakta. Elimdekileri ise Electroneum mobile mining yöntemi ile kazandım ve kazanmaya da devam ediyorum. Parasal mevzular kategorisinde size nasıl kazandığımı ve kazancınızı arttırma yollarını paylaşacağım. Öncelikle Electroneum nedir kısaca bir göz atalım.

C3784E Referans Kodum ile Üye Olun Daha Fazla Kazanın!

Electroneum Nedir?

Eminim kripto para birimini veya Bitcoin terimlerini duymuşsunuzdur. Electroneum’da aynen Bitcoin gibi elektronik bir para biridir. En güzel yanı ise Electroneum mobile mining yöntemi kazanç sağlama imkanının olmasıdır. Aslında tam bir kazım işlemi olmasa da sonuç itibari ile uygulamayı açık tutmanız karşılığında size belirli bir pay veriliyor. 2017 yılında kullanılmaya başlanılan Electroneum kripto para birimi günümüzde çok değerli değil. Bu noktada şunu hatırlatmalıyım ki Bitcoin para birimi de bir zamanlar cent civarlarında bir değere sahipti. Günümüzde ise bir BTC yaklaşık 55-60 bin TL civarındadır. Yani Electroneum mobile mining yöntemi kripto para kazanıp bir kenarda bekletmeniz belki gelecek yıllarda size paralar kazandırabilir. Yani siz de benim gibi düşünüyorsanız uygulamayı bu işe ufaktan adım atın derim. Üstelik uygulama sizden hiç bir izin istememekte, şarj tüketimini ve internet kotanızı etkilememektedir. Birazdan anlatacağım gibi hiç bir zorluğu olmaması ve birçok dil desteği sunma gibi artısı sayesinde siz de kazanabilirsiniz.

Electroneum henüz yeni açılmış olsa bile günümüzde 3 milyona yakın kullanıcısı bulunmakta. Yakın gelecekte ödemeler için tercih edilecek bir kripto para birimi olması için bir çok önemli anlaşmaya imzalar atmıştır. 3 trilyon dolarlık büyük bir pazarda Electroneum mobile mining yöntemi ile siz de şimdiden yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik sermayeli yatırım yapmanıza gerek bile yok. Şimdi uygulama ve kullanımı hakkında bilgi vereyim.

Electroneum Mobile Mining Hesabı Oluşturma
Electroneum Mobile Mining Hesabı Oluşturma

Electroneum Mobile Mining Uygulaması

Electroneum resmi web site adresi electroneum.com‘dur. Dilerseniz kendi resmi sitesinden dilerseniz buradaki bağlantıdan android cihazınıza uygulamayı indirebilirsiniz. Dilerseniz IOS içinde uygulaması mevcuttur. Uygulama sayfası yandaki görselde ki gibi olacaktır. Mobil cihazınıza öncelikle indirmeniz gerekiyor. Resmi uygulamayı seçtiğinize emin olun. Uygulama indirmesi işleminden sonra e-mail ile üye olmanızı öneriyorum. Eğer sosyal medya hesaplarınız ile üyelik tamamlarsanız hesabınız tehlikeye girebilir. Kısaca bir e-mail adresi ile hatta bu işler için yeni bir e-mail hesabı açmanızı öneririm. Uygulamaya kayıt esasında sizden istenen bilgileri ve oluşturduğunuz şifreleri mutlaka bir yere kayıt edin derim. Sizden uygulama için PIN ve giriş için ayrı iki şifre oluşturmanız istenecek.

C3784E Referans Kodum ile Üye Olun Daha Fazla Kazanın!

Yukarıda görüldüğü gibi Web Sitesinden Üye Ol kısmına tıklayın ve hesabınız gerekli işlemleri tamamlayın. Uygulamayı aktif hale getirmek için Giriş Yap kısmından giriş yapmanız yeterlidir. Bundan sonraki aşamalarda olur da programı tamamen kapatırsanız tekrar giriş için sizden PIN kodunuzu isteyecektir. Yani güvenlik amaçlı kesinlikle 5 haneli PIN istenir. Bunun için başta belirttiğim gibi oluşturduğunuz tüm şifreleri bir yere kayıt edin.

Electroneum Uygulaması İle Nasıl ETN Kazanırım?

Son yapılan güncelleme sayesinde uygulamaya sadece hafta bir girip ETN kazım süresini uzaltmanız yeterli. Bulut teknolojisi sayesinde telefonunuz kapalı olsa bile kazanmaya devam ediyorsunuz. Elbette programın telefonunuzun modeline göre kazanım miktarı değişebiliyor. Bunun için size tavsiyem kesinlikle referans kazanmaya çalışın. Yani çevrenize öneride bulunun ki o kişilerin kazandıklarından siz de %5 komisyon kazanın. Uygulama ile cihazınızın performansına göre kazanım sağlayacaksınız. Mesela eski tip LG cihazda 10 ETN kazanım gösterirken şuanda ki Xiaomi A1 cihazından 30 ETN kazanım göstermektedir.

En güzel yanı ise son güncellemeleri ile artık ülkemizde bulunan tüm operatörlere TL yükleme şeklinde tanımlayabiliyoruz. Böylece aylık telefon paketleri bedavaya geliyor. Şahsen ben Vodafone için ETN üzerinden yükleme yapıyorum. Bu nedenle en azından aylık telefon giderinizi sıfırlamak adına bu uygulamayı kullanın derim.

Electroneum Mobile Mining Tavsiye Programı

Mobil cihazınıza kurduğunuz uygulama üzerinden sadece mining yani kazım yolu ile ETN kazanmanın dışında birde tavsiye sistemi bulunmakta. Tavsiye yöntemi zorunlu bir uygulama değildir. Buna rağmen bu işi tavsiye ederek kazancınızı arttırmak mümkün. Yapmanız gereken ise bu işi birine tavsiye etmeniz ve size ait kodu o kişiye vermeniz. Uygulamaya giren kişi verdiğiniz kodu gerekli alana girer ve o kişinin kazanımı ne ise siz de %5’i kadar kazanç sağlarsınız. İlk bakışta az görülmekte ancak kişi sayısı arttıkça kazanç daha fazla katlanıyor. Bunun dışında birde Electroneum sistemini tavsiye edenler arasından çekilişler yaparak her hafta 1000 ETN dağıtmakta. Bu şans işi olsa da kişi sayınız ile kazanacağınız ETN miktarının oldukç fazla olacağını bilin.

C3784E Referans Kodum ile Üye Olun Daha Fazla Kazanın!

Electroneum Mobile Mining yöntemi ve uygulama kullanımı hakkında sorularınız olabilir. Bu konular hakkında size destek vermeye hazırım. Ancak tek şartım verdiğim tavsiye kod numarasını kendi uygulamanızdaki alana girmenizdir. Bunu yapmanız sizin kazancınızı asla etkilemez.

Diğer Electroneum Mobile Mining Yöntemi?

Tavsiye programını nevi teşekkür programı olarak düşünün size tavsiye ettiğim için sistem ödül olarak kazancınız ne ise sistem hesabından %5’lik kısmına gelen miktar bana gönderilir. Yani sizin kazancınızdan değil. Aynı şekilde sizin de tavsiye ettiğiniz kişiler uygulama ile kazandıkça siz de kazanmaya devam edeceksiniz.

Bunun dışında da çeşitli online hizmetler verip ödemelerinizi ETN şeklinde alabiliyorsunuz. Bunun için uygulmanızı açtığınız zaman “Ayarlar” kısmında AnyTask bağlantı butonunu göreceksiniz. Bu AnyTask.com sitesi yerli girişim bionluk.com benzeri bir pazar yeridir. Burada ilanlar açarak siz de kendi hizmetlerinizi sunarak ödemelerinizi ETN şeklinde alabiliyorsunuz.

Daha Fazla ETN Kazanmak İçin Önerilerim

Electroneum Mobile Mining hakkında sorularınız olursa öncelikle referans kodumu girmeniz ve sonrasında e-mail yolu ile sorularınızı sormanız yeterlidir. Normalde 10 dakika içinde geri dönüş yapıyorum. Bununla beraber musait olmadığım zamanlarda ise en fazla 24 saat içinde dönüş yapmaktayım. Ayrıca referans numaram ile üye olmanızın artısı haftada bir o hafta son üye olan kişiye 100 ETN göndermemdir. Bu sayede şansınız varsa bu işe 100 ETN ile başlamış oluyorsunuz. Bu yazımı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir veya alt kısımda yorumlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca InstagramFacebook ve Twitter hesaplarımdan beni takip edebilirsiniz.

Google News Abonem Ol

Güncel Yazılarımdan Haberin Olsun

Destek Olmak İster misin?

Yorumla Bakalım

Web sitemdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyorum. Sitemi kullanmaya devam ettiğiniz için kabul ettiğinizi düşünüyorum. Kabul Et İstersen Oku