Electroneum Mobile Mining Yöntemi

0

Çevrenizde kripto para birimleri uğraşanlar var ise veya meraktan siz ilgiliyseniz eminim Electroneum kripto para birimini duymuşsunuzdur. Duymadıysanız da şuanda kendisiyle tanışmak üzeresiniz. Açıkça söylemem gerekirse bu işten iyi para kazanan kişiler tanıyorum. Ancak kendim bu işlere sadece meraktan girdim. Para kazandın mı derseniz evet kazandım. Benim yaptığım yöntem sadece al-sat işleminden ibaretti. Ucuz zamanlarda alıp bir kenara attığım Bitcoinler 70 binleri gördüğünde sattım. Şuan elimde sadece Electroneum bulunmakta. Elimdekileri ise Electroneum mobile mining yöntemi ile kazandım ve kazanmaya da devam ediyorum. Parasal mevzular kategorisinde size nasıl kazandığımı ve kazancınızı arttırma yollarını paylaşacağım. Öncelikle Electroneum nedir kısaca bir göz atalım.

C3784E Referans Kodum ile Üye Olun Daha Fazla Kazanın!

Electroneum Nedir?

Eminim kripto para birimini veya Bitcoin terimlerini duymuşsunuzdur. Electroneum’da aynen Bitcoin gibi elektronik bir para biridir. En güzel yanı ise Electroneum mobile mining yöntemi kazanç sağlama imkanının olmasıdır. Aslında tam bir kazım işlemi olmasa da sonuç itibari ile uygulamayı açık tutmanız karşılığında size belirli bir pay veriliyor. 2017 yılında kullanılmaya başlanılan Electroneum kripto para birimi günümüzde çok değerli değil. Bu noktada şunu hatırlatmalıyım ki Bitcoin para birimi de bir zamanlar cent civarlarında bir değere sahipti. Günümüzde ise yaklaşık 30 bin TL civarındadır. Yani Electroneum mobile mining yöntemi kripto para kazanıp bir kenarda bekletmeniz belki gelecek yıllarda size paralar kazandırabilir. Yani sizde benim gibi düşünüyorsanız uygulamayı bu işe ufaktan adım atın derim. Üstelik uygulama sizden hiç bir izin istememekte, şarj tüketimini ve internet kotanızı aşırı derece etkilememektedir. Birazdan anlatacağım gibi hiç bir zorluğu olmaması ve birçok dil desteği olması artısıdır.

Electroneum henüz yeni açılmış olsa bile günümüzde 2 milyona yakın kullanıcısı bulunmakta. Yakın gelecekte ödemeler için tercih edilecek bir kripto para birimi olması için bir çok önemli anlaşmaya imzalar atmıştır. 3 trilyon dolarlık büyük bir pazarda Electroneum mobile mining yöntemi ile sizde şimdiden yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik hiç bir yatırım yapmanıza gerek bile yok. Şimdi uygulama ve kullanımı hakkında bilgi vereyim.

Electroneum Mobile Mining Hesabı Oluşturma
Electroneum Mobile Mining Hesabı Oluşturma

Electroneum Mobile Mining Uygulaması

Electroneum resmi web site adresi electroneum.com‘dur. Dilerseniz kendi resmi sitesinden dilerseniz buradaki bağlantıdan android cihazınıza uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulama sayfası üsteki görselde ki gibi olacaktır. Mobil cihazınıza öncelikle indirmeniz gerekiyor. Uygulama indirmesi için sizden herhangi bir izin istememekte. Resmi uygulamayı seçtiğinize emin olun. Uygulama indirmesi işleminden sonra e-mail ile üye olmanızı öneriyorum. Eğer sosyal medya hesaplarınız ile üyelik tamamlarsanız hesabınız tehlikeye girebilir. Kısaca bir e-mail adresi ile hattan bu işler için yeni bir e-mail hesabı açmanızı öneririm. Uygulamaya kayıt esasında sizden istenen bilgileri ve oluşturduğunuz şifreleri mutlaka bir yere kayıt edin derim. Sizden uygulama için PIN ve giriş için ayrı iki şifre oluşturmanız istenecek.

C3784E Referans Kodum ile Üye Olun Daha Fazla Kazanın!

Sol tarafta görüldüğü gibi Web Sitesinden Üye Ol kısmına tıklayın ve hesabınız gerekli işlemleri tamamlayın. Uygulamayı aktif hale getirmek için Giriş Yap kısmından giriş yapmanız yeterlidir. Bundan sonraki aşamalarda olur da programı tamamen kapatırsanız tekrar giriş için sizden PIN kodunuzu isteyecektir. Yani güvenlik amaçlı kesinlikle 5 haneli PIN istenir. Bunun için başta belirttiğim gibi oluşturduğunuz tüm şifreleri bir yere kayıt edin.

Uygulama ile cihazınızın performansına göre kazanım sağlayacaksınız. Mesela eski tip LG cihazda 10 ETN kazanım gösterirken şuanda ki Xiaomi A1 cihazından 30 ETN kazanım göstermektedir. Uygulamayı uzun süredir kullanıyorum ve şuan için günde en fazla 18-20 saat açık bırakıyorum. Sonuç olarak 2-3 gün gibi bir süre sounda 10 ETN üzeri kazanç elde ediyorum. Haftada ise 30 ve üzeri kazanım mümkün. Eğer düzenli şekilde uygulamayı açık bırakırsanız daha faza kazanmak mümkün.

Electroneum Mobile Mining Tavsiye Programı

Mobil cihazınıza kurduğunuz uygulama üzerinden sadece mining yani kazım yolu ile ETN kazanmanın dışında birde tavsiye sistemi bulunmakta. Tavsiye yöntemi zorunlu bir uygulama değildir. Buna rağmen bu işi tavsiye ederek kazancınızı arttırmak mümkün. Yapmanız gereken ise bu işi birine tavsiye etmeniz ve size ait kodu o kişiye vermeniz. Uygulamaya giren kişi verdiğiniz kodu gerekli alana girer ve o kişinin kazanımı ne ise sizde %1’i kadar kazanç sağlarsınız. İlk bakışta az görülmekte ancak kişi sayısı arttıkça kazanç daha fazla katlanıyor. Bunun dışında birde Electroneum sistemini tavsiye edenler arasından çekilişler yaparak her hafta 1000 ETN dağıtmakta. Bu şans işi olsa da kişi sayınız ile kazanacağınız ETN miktarının oldukç fazla olacağını bilin.

C3784E Referans Kodum ile Üye Olun Daha Fazla Kazanın!

Electroneum Mobile Mining yöntemi ve uygulama kullanımı hakkında sorularınız olabilir. Bu konular hakkında size destek vermeye hazırım. Ancak tek şartım verdiğim tavsiye kod numarasını kendi uygulamanızdaki alana girmenizdir. Bunu yapmanız sizin kazancınızı asla etkilemez. Bir nevi teşekkür programı olarak düşünün size tavsiye ettiğim için sistem ödül olarak kazancınız ne ise sistem hesabından %1’lik kısmına gelen miktar bana gönderilir. Yani sizin kazancınızdan değil. Aynı şekilde sizinde tavsiye ettiğiniz kişiler uygulama ile kazandıkça sizde kazanmaya devam edeceksiniz. 

Electroneum Mobile Mining hakkında sorularınız olursa öncelikle referans kodumu girmeniz ve sonrasında e-mail yolu ile sorularınızı sormanız yeterlidir. Normalde 10 dakika içinde geri dönüş yapmakla birlikte meşgul isem en fazla 24 saat içinde dönüş yapmaktayım. Ayrıca referans numaram ile üye olduğunuz zaman bende haftada bir o hafta son üye olan kişiye 10 ETN gönderiyorum. Üstelik bu sayede kazandığınız ETN’leri bu borsaya aktarıp diğer para birimlerine çevirebilirsiniz. Bu yazımı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir veya alt kısımda yorumlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca InstagramFacebook ve Twitter hesaplarımdan beni takip edebilirsiniz.

Web sitemdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyorum. Sitemi kullanmaya devam ettiğiniz için kabul ettiğinizi düşünüyorum. Kabul Et İstersen Oku