Freelance & Blogger
Gündem Bizim, 2011 yılından beri yayında olup, hayata farklı açılardan bakmaya çalışan kişisel blog yazarı Ömer tarafından kuruldu.

Evde İnternet İçin Firma Önerisi

0
E-Kitap Yazarak Para Kazanma

Evde internet keyfi için eminim sizin de bolca operatör araması yaptığınız zamanlar olmuştur. Ülkemizde ne yazık ki az sayıda firma var. Bu durum ise sektörde fazla seçim şansı tanımıyor. Anlaşılmayan nokta ise evde internet alt yapısı Türk Telekom olan bir firma nasıl daha ucuza internet hizmeti sağlıyor? sorusudur. Mobil kısmında da durum aynı. Hatta bir ara ismi lazım değil bir operatörün Marmara bölge sorumlusu ile sohbet etme imkanım olmuştu. Tabi ortam olumca hemen soruyu yapıştırdım. “Neden sizin sunduğunuz paketlerin aynısını diğerleri daha ucuza veriyor? Üstelik sizin alt yapınız ile…” Soruma şaşırmayan arkadaş hemen cevabı verdi. Özellikle büyük şirketler sadece reklam harcamalarından kısmak için bu tarz hizmet veriyormuş. Bir nevi reklam modeli olarak görüyorlarmış. Bile bile zararına yapıyorlar dese de pek inanasım gelmedi. Sonrasında ise sence böyle mi? dedim. Gülerek “tabi ki hayır” dedi. Sonuç itibari ile alt yapının çoğu Türk Telekom firmasından ama çıkan para bizim cebimizden. Bu nedenle internet hizmeti seçiminde önemli olanlar şunlar:

  • Alt yapınız ne kadar uyumlu?
  • İnternet paketi sınırlı mı?
  • Telefon hizmeti dahil mi?
  • Hız sınırlaması var mı?
  • Sözleşme yapacaklar mı?

gibi noktalara dikkat etmek gerekli. Bunlar ışığında ben seçimimi TurkNet’ten yana kullandım.

TurkNet Geçiş İşlemi Kolay mı?

TurkNet hizmet bakımından internet üzerinde birçok olumsuz yorum almış. Bu yorumlara bakarsak kullanılmaması gereken bir firma. Ben ilk çıktığı zamanlarda da bu operatörün hizmetinden faydalandım. Hatta o zamanlar ev telefonu hediye olarak ücretsiz veriliyordu. TurkNet geçiş işlemi oldukça kolay. Tüm aşamalarınızı internet veya mobil uygulama üzerinden yapıyorsunuz. Canlı destek konusunda sıkıntıları olduğu doğru. Buna karşın uygulama üzerinde de isteklerinize aynı gün dönüş yapıyorlar. Hem uygulamaya hem de size sms olarak cevap yazılıyor. TurkNet’in ucuz olmasının hizmet sunumunu tamamen internet üzerinden yönetmesidir. Ofis veya dükkan kirası gibi dertleri diğer operatörlere göre yok diyebilirim. Böylece ekonomik şekilde hizmet veriyorlar.

Öneri İçerik >> Özel Numara Nasıl Bulunur?

Bedava Evde İnternet Kullanmak Mümkün

Diğer firmaların böyle bir hizmeti yok sanırım. Ben hem ekonomik oluşu hem de bu tarz bir özelliği olması nedeni ile geçiş yaptım. TurkNet sizin tavsiyeniz ile gelen kişilere ve size bir ay ücretsiz internet veriyor. Hemen bunun ayrıntıları vardır diye düşünebilirsiniz. Ayrıntı gayet basit: Siz ve referans olduğunuz kişi ilk ödemesini yapması gerekiyor. Sizin zaten bir fatura ödemesi yapmışlığınız oluyor. Referans olduğunuz kişi de ilk ayı ödüyor ve ikinci ay sizinle beraber ücretsiz kullanıyor. Referansınız ile hizmet alanları internet sitesinden takip edebiliyorsunuz. Bu yöntemle internet hizmetinizi bedava getirebilirsiniz. Siz de bedava evde internet keyfini deneyimlemek için benim referansım ile hizmet alımına başlayın. Hizmet alırken kullanmanız gereken davet kodu “OJX15LR57TPO” şeklindedir. Bu kodu kullanın hem siz hem de ben bir ay ücretsiz evde internet hizmeti alalım.

Bu içeriğimi beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarımdan en güncel bilgileri alabilirsiniz.

Google News Abonem Ol

Güncel Yazılarımdan Haberin Olsun

Destek Olmak İster misin?

Yorumla Bakalım

Web sitemdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyorum. Sitemi kullanmaya devam ettiğiniz için kabul ettiğinizi düşünüyorum. Kabul Et İstersen Oku